Що думають про нас студенти? День народження Next Level

Думаю, немає необхідності нагадувати, що вивчення мови без конкретної мети, як правило, приречене на невдачу, а мета не завжди виправдовує засоби … і навпаки.

Так було і в нашому випадку. Вивчали мову і в школі, і в університеті, і після його закінчення. Пробували вчити самостійно, були на багатьох спікін-клаб, навіть відвідували різноманітні курси різних рівнів і методик. Фінал, як правило, один – незліченна безліч рівнів, завдань і тестів з безліччю однотипних граматичних вправ. Результат теж завжди один – знання низькі, що не дозволяють в належній мірі застосувати їх на практиці. Як наслідок – відчуття безвиході і власної неповноцінності. Навіть потреба здачі IELTS особливо не змінила ситуацію, хоча і додала мотивації і завзятості.
І ось, рік тому, ми абсолютно випадково, дізналися про існування школи іноземних мов Next Level. Спочатку ми не мали ілюзій і з легкою недовірою, навіяним попереднім досвідом спілкування з іншими школами, все ж вирішили спробувати і ознайомитися із запропонованою методикою. Перші позитивні враження не дали жодного шансу сумнівам і поклали початок подальшої плідної співпраці.
Що сподобалося найбільше? В першу чергу сподобалися люди. Викладачі випромінюють позитив, вселяють надію і впевненість. Також дуже допомагає розуміння з підлозі слова, відчуття домашнього затишку, повного занурення в англомовне середовище, а після заняття – легкість і чистота думки. Працюють з повною віддачею і в постійному контакті, що виключає можливість втрати уваги. Немає відчуття напруженості, втоми або сонливості. По-друге, дуже сподобалася методика і підхід. Матеріал цікавий і різносторонній, з цікавою подачею. Відсутня рутинне виконання однотипних завдань. Граматика подається дозовано, з надійним закріпленням на практиці. Цікаві тематичні райтингу з подальшою дискусією і живим обговоренням. Спікінг на різноманітні теми з тривалими дискусіями, з можливістю відстояти точку зору.
Підведемо підсумок. Результатом ми задоволені, з’явилася впевненість у собі і своїх силах. Стали впевненіше писати, більше говорити і з більшою охотою та ентузіазмом брати участь у всіляких бесідах і дискусіях. І, крім того, ми навчилися розуміти співрозмовника і активно брати участь в розмові. Тепер ми точно знаємо чого хочемо, більше впевнені в собі і навіть підняли цільову планку, адже наші можливості виявилися набагато більше, а заповітна мета придбала чіткі обриси. А головне – ми впевнений і повністю довіряємо тим, хто робить нашу мрію реальністю.

Автори: студенти школи Next Level – Сергєєви Ігор і Тетяна

Next Level Check

Запись на курс