Чому варто відвідувати розмовний клуб англійської?

razgovornyj
Для людини, якій в житті може знадобитися англійська мова, важливо розуміти куди краще піти, щоб довести розмовну мову до високого рівня. Сьогодні пропонують різноманітні програми навчання в школах іноземних мов або відвідування розмовних клубів. У чому різниця між такими заняттями? Куди краще піти? Чи зможе розмовний клуб англійської мови у Києві замінити курси? Відповіді на ці та інші питання – далі.

Що таке розмовний клуб англійської?

Розмовний клуб – це універсальна форма вивчення англійської мови, де в неформальній дружній обстановці є можливість поповнити свої знання, вдосконалити вимову, опрацювати помилки. На заняттях в клубі немає уроків, немає необхідності сидіти за партами і зубрити граматику. Як правило, в групі перебувають до 10 осіб, а замість уроків проводяться зустрічі. Тут немає вчителя, є керівник, який стежить за процесом, спрямовує в необхідне русло. Він намагається залучити кожного учасника в розмову англійською мовою, допомагає підтримувати теми.

У чому переваги відвідування розмовного клубу англійської мови?

Курси дають знання, а ось практики часто виявляється замало. Переваг у відвідуванні розмовного клубу чимало:

  1. Отримання практичного досвіду спілкування. Головною метою людей, які відвідують клуб є розмовні тренування. Далеко не у кожного є можливість розмовляти на різні теми англійською. Крім цього, з’являється чудова можливість повірити в свої сили і добитися бажаного результату, адже тут збираються однодумці.
  2. Позбавлення від мовного бар’єру. Багато хто скаже, що добре знають мову, а ось спілкуватися на рівні з носієм не можуть. Практика розмов з незнайомими людьми дозволить позбутися комплексів, стати впевненіше і не впадати в ступор, якщо раптом хтось запитає вас про що-небудь на іноземній мові.
  3. Розуміння співрозмовника і підтримання діалогу. У клубі учасники вчаться сприймати на слух мову різних людей, аналізувати її і розуміти почуте. Після такої практики легше буде сприймати фрази співрозмовників незважаючи на тембр, швидкість розмови і вимова.
  4. Удосконалення вимови. Цікаво, що в розмовних клубах часто плануються зустрічі з носіями мови, при спілкуванні з якими найкраще формується вимова.
  5. Набуття нових знайомих і друзів. Зустрічі проводяться в дружній, невимушеній атмосфері. Багато учасників клубу знаходять справжніх друзів, весело і цікаво проводять час.

Чим відрізняється клуб англійської мови від курсів?

Тільки на перший погляд може здатися, що це схожі речі. Насправді відмінностей дуже багато. По-перше, цілі навчання зовсім різні. Курси передбачають вивчення правил граматики, нових слів, розбір вимови, складання речень, зв’язування їх в текст за допомогою спеціальних вправ. Як кінцевий результат – учень вміє читати, вимовляти, переводити. Розмовний клуб має на меті удосконалювати мову. Його відвідують люди, які непогано володіють мовою і хочуть навчитися підтримувати різні теми. Під час зустрічей в клубі ніхто не буде пояснювати правила. Тут люди приходять, щоб розговоритися.

Школа Next Level рекомендує відвідувати розмовні клуби людям, які мають достатній рівень володіння мовою, а ті, кому необхідні базові навички або надолуження упущеного – курси. Досвідчені викладачі допоможуть швидко досягти бажаного рівня, а заняття будуть цікавими і результативними.

Цікаві статті

Запишіться прямо зараз!
Запишіться на безкоштовне тестування або перший урок просто зараз! Ми передзвонимо Вам і призначимо зустріч, щойно Ваша заявка буде опрацьована.