Speaking Club для всіх студентів! – 14.03.15

На численні прохання наших студентів в цю суботу на темі “CHANGES and HELP” ми сумісний дві цікаві форми роботи. Перше: Вас чекає перегляд уривків з відомих Вам фільмів з подальшим їх обговоренням. Друге: ми всі перетворимося в адвокатів і суддів, аукционеров і покупців, пропонуючи і захищаючи свої ідеї, а також заперечуючи чужі думки. Свою присутність прохання підтвердити на нашу електронну адресу next_level203@ukr.net

Тема цікава, але можливо не проста. Уже в процесі дискусії ми будемо застосовувати її на практиці. Це перший SPEAKING CLUB на якому зустрінуться студенти трьох рівнів по знанню англійської, і вам всім буде потрібна підтримка один одного, більш сильні студенти приміряють роль викладача.

Що вас чекає на цьому SPEAKING CLUB? 100% спілкування англійською, перегляд улюблених фільмів, і звичайно роздуми над хвилюючими нас темами.

Що ви отримаєте після цього SPEAKING CLUB? Ви навчитеся використовувати правильні вирази для аргументації своєї точки зору, спростування або угоди з іншим поглядом. Після дискусій з нами ви запам’ятаєте їх назавжди. А ще ви розширите своє коло знайомих, так як зустрінетесь зі студентами всіх рівнів нашої школи і побачите скільки ще таких розумних, цілеспрямованих людей, як Ви, вивчають англійську мову разом з нами.

Чекаємо всіх Вас в нашій школі по знайомому всім адресою з впевненим настроєм. І пам’ятаємо правило нашої школи: NEXT LEVEL STUDENTS SPEAK ONLY ENGLISH!

Next Level Check

Запись на курс