Speaking Club & Film Clubs Киев

Speaking & Film Clubs в Киеве

Next Level Check

Speaking Club Київ

English speaking club – це можливість, не тільки перевірити свої навички англійської мови, а й отримати практику в спілкуванні з носієм мови.
Спеціально для вас, наша школа англійської мови Next Level Київ, проводить щосуботи відкриті діалоги з носіями мови.
Це прекрасна можливість, потренуватися в англійському, поліпшити вимову і свої розмовні навички.

Переваги speaking club:

 • Застосування знань на практиці
 • Основною метою Speaking clubs Київ, є можливість потренувати отримані знання і навички англійської мови. Навіть займаючись з репетитором або навчаючись на курсі, ви на жаль отримаєте не так багато практики. На уроках зазвичай певна тема, а на speaking club відбувається відкрите спілкування, де ви можете застосовувати всі отримані знання на практиці.

 • Розвиток впевненості в собі
 • Всі хто вивчає іноземну мову знає і розуміє, як буває складно заговорити з ким то чи коли розмова починають з вами – хоча на заняттях або з викладачем виходило досить легко. Вся справа в впевненості і звичкою спілкуватися з новими людьми на англійській мові, саме з цього speaking club це одне з найкращих рішень, для відпрацювання впевненості в спілкуванні.

 • Мимовільна пам’ять
 • Розмовна практика англійської мови – це прекрасний інструмент для поліпшення мимовільного запам’ятовування слів і вимови, адже при розмові запам’ятовуваність вище на 75%, ніж при читанні і сприйнятті на слух.

  Об 11.00 рівень Pre-Intermediate (дорослі) / діти віком від 10 років. Учитель – David.
  О 17.00 рівні Intermediate/ Upper-Intermediate. Учитель –Nicholas.

  My name is Nicholas, I am British and work as English Language Teacher. My native town is Southampton, Hampshire, United Kingdom. I have been living in Kiev for the last 4 years. My professional background as follows:
  I am graduated in Paediatric Audiological science, and have Worked in the Leicester Royal infirmary NHS hospital, UK for many years.

  A little bit about me. My name is David Sligh and I am a professional English teacher and History professor from Texas. I have taught English as a second language for the past 12 years. As referenced earlier, I am also a history professor. I specialize in cultural history and that is what brings me to Ukraine. My wife is from here and we have lived in Kyiv for more than a year. I am fascinated by the rich history and culture here and am looking forward to having my students share this with me. I am a lifelong learner and learn as much from my students as they do from me.

  Film Club Київ

  У сучасному світі знання англійської мови це не мода, а необхідність.
  Завдяки якій вам не тільки відкриються нові горизонти знань, а й можливостей.
  Це інвестиція в своє майбутнє.

  Школа англійської мови Next Level в Києві пропонує найрізноманітніші і програми для дітей і дорослих. Ви можете записатися на курс (посилання), вибрати викладача (посилання), форму занять і підібрати для себе найбільш зручну форму відвідування.

  Ви можете вибрати онлайн курс англійської мови по скайпу (посилання) або класичні заняття в класі (посилання).

  Також всім бажаючим пропонується записатися і відвідувати заняття в Film Clubs при нашій школі. Заняття проводяться в форматі перегляду англомовних фільмів і серіалів з подальшим докладним розбором фраз і виразів.

  Ця методика дозволяє ефективно підвищити рівень володіння англійською мовою і сприйняття на слух.

  Заняття проводяться двічі на місяць, по суботах о 13-00.
  Студенти, які вже відвідують заняття в школі Next Level можуть приходити в клуб безкоштовно.
  Для нових же учасників програми вартість заняття складає 50 грн.

  Переваги Film Clubs Київ:

  • Переглядаючи фільм або серіал людина не втомлюється так швидко, як при заняттях за партою, які вимагають високої концентрації уваги. При регулярному перегляді фільмів або серіалів англійською у людини підсвідомо закладаються в пам’ять, вирази і словосполучення, які використовують персонажі.
  • Переглядаючи фільми або серіали можна отримати більше інформації про традиції народу, звичаї. Ці знання також важливі і допомагають швидше подолати психологічний мовний бар’єр.
  • У кожній мові існують фрази, що несуть двояке смислове навантаження і англійська не є винятком. До таких відноситься гумор. Щоб зрозуміти цю гру слів правильно, важливо не тільки мати великий запас слів, але знати всі можливі їх значення і ситуації, в яких їх можна застосовувати.

  Чому Film Clubs?

  Безумовно, вивчати англійську мову за фільмами і серіалами можна вдома, самостійно або удвох з другом. І все ж, результат не буде настільки успішним, ніж ви відвідаєте заняття в клубі при школі Next Level. Пояснюється це багатьма факторами.

  Перш за все, варто відзначити головний позитивний момент групового перегляду англомовного фільму з педагогом. Він полягає в тому, що всі незрозумілі фрази і слова після перегляду обговорюються і роз’яснюються викладачем. Для цього не доведеться самостійно звертатися до електронного помічника, який нерідко «страждає» вадами в перекладі, гортати паперові словники в пошуках правильно значення в тому чи іншому контексті.

  На груповому занятті в клубі педагог допоможе впоратися з труднощами швидко і якісно. Крім того, відразу ж можна буде потренувати розмовну мову, наслідуючи героям фільму інтонаційно. Тобто, набути навичок вільного спілкування.

  І ще один «плюс» на користь даної методики вивчення іноземної в клубі: навіщо упускати можливість подивитися в хорошій компанії однодумців улюблений фільм? Адже це відмінний розслабляючий відпочинок, приємне і одночасно корисне проведення часу.

  Вивчення англійської в школі Next Level безпосередньо в Film Clubs несе в собі масу позитивних ефектів. Тут ви без особливого напруження і навантажень зможете спілкуватися, брати участь в дискусіях та обговорення прочитаних англійською книг, дивитися цікаві фільми і одночасно підвищувати свій рівень знань іноземної мови, отримувати навички розмовної мови. Записатися на курс можна онлайн, подавши заявку на сайті школи.

  Next Level Check

  Запис на курс